madziar napisał(a):

|
tu nie chodzi o to kogo wprowadzil tylko kiedy... 4 minuty przed koncem? spooooro za pozno zwlaszcza ze nasz przod gra dno! praktycznie caly mecz!
|
nooooooo spoko
i tak mu dał 4 razy więcej czasu niż Burlidze w lidze i Janikowi w PP
