Myślę, że trener powinien podać się do dymisji, na piłkarzy nie liczę, że zdobędą się na jakiś gest - typu rezygnacja z części pensji, bo pokazali dzisiaj że Wisłę i jej Kibiców mają głęboko w d...
Gdyby k.. Cracovia wygrała jakimś nieziemskim fartem , ale oni byli lepsi po prostu.To nie do wiary....
Teraz z kim się zrehabilitują

Z Odrą w Wodzisławiu wygrają 1:0 ?
No coś się po prostu musi zmienić!