Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#311
Stary 22.11.2009, 19:18
Myślę, że trener powinien podać się do dymisji, na piłkarzy nie liczę, że zdobędą się na jakiś gest - typu rezygnacja z części pensji, bo pokazali dzisiaj że Wisłę i jej Kibiców mają głęboko w d...

Gdyby k.. Cracovia wygrała jakimś nieziemskim fartem , ale oni byli lepsi po prostu.To nie do wiary....

Teraz z kim się zrehabilitują Z Odrą w Wodzisławiu wygrają 1:0 ?

No coś się po prostu musi zmienić!