|
Dobra, przestańcie już tak po Skorży jeździć, bo te kompromitacja to w takim samym stopniu wina jego, jak i naszych nibypiłkarzy.
Zresztą jak znając Cupiała to i tak trener przed zimą wyleci. Od Ruchu dostaniemy bęcki, stracimy lidera i wtedy Cupiał nie wytrzyma - założę się, że tak to będzie.
|