rozarian napisał(a):

|
Co to za brednie! Najlepiej babrać się we własnym polskim bajorku i dożywocie dla Skorży w Wiśle.
|
Sam jesteś brednią! Czytaj dokładnie całe moje wypowiedzi!
Analizować nic nie zamierzam, rozpisywac też mi się nie chce. Ale jedno mam do napisania: Brawo pzpn!!! Przecież ........ powinna grać w I lidze! :|