Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#290
Stary 22.11.2009, 19:12
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Co to za brednie! Najlepiej babrać się we własnym polskim bajorku i dożywocie dla Skorży w Wiśle.
Sam jesteś brednią! Czytaj dokładnie całe moje wypowiedzi!

Analizować nic nie zamierzam, rozpisywac też mi się nie chce. Ale jedno mam do napisania: Brawo pzpn!!! Przecież ........ powinna grać w I lidze! :|
Ostatnio edytowane przez masterlag : 22.11.2009 o godz. 19:14.
Krakowska Wiślaczka!