Temat
:
[14 kolejka] Wisła Kraków – Cracovia, 22 listopada niedziela, godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
Żurawek
Member
Od: 02.2008
Skąd: Namysłów
Offline
#
244
22.11.2009, 18:56
Do czego to doszło, że trzeba się modlić o remis w derbach... :(
Kupię stalowe felgi 16" (5x98) do Alfy Romeo
156.
[
PW
]
Żurawek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Żurawek
Znajdź inne posty napisane przez Żurawek