|
Ulatowskiego wyciągać z Bełchatowa jak się jeszcze da albo kogoś z zagranicy. Przecież to nawet nie jest żenada to co my gramy. Ja nawet chyba wole żebyśmy przegrali ten mecz bo chociaż co poniektórzy się obudzą co się z nami dzieje.
18 minut do końca zamiast ściągnąc Jopa i przejść na 3-4-3 to ściąga Brożka który coś tam chociaż się stara. No nie mam słów.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|