Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 22.11.2009, 18:07
Wieje nudą jak na wykładach z algebry liniowej. Pierwsze 30 minut to totalnie zlewali jaki będzie wynik. Byle Levadia prowadziłaby 0:2. Potem trochę lepiej ale... sędzia c.. nie dał karnego no i poprzeczka po ładnym strzale Jirsaka który i tak jest beznadziejny. Remis jest i pewnie będzie sprawiedliwym wynikiem.
Powód: lit
Ostatnio edytowane przez thechris : 22.11.2009 o godz. 18:15.