FajQ;819576[B napisał(a):
]Jak mnie wkur****ją te długie podania.Po co to jest ? To poprostu oddanie piłki rywalowi bo czymś takim to my zagrożenia nie stworzymy[/b]...Diaz o ile walczy jak lew to połowa jego podań woła o pomstę do nieba
Całkiem nieźle Kirm,Jirsak
|
To jest taki schemat Skorży (jedyny, stale powielany przez piłkarzy, bo zawiera tylko 2 podania, więc został zapamiętany

) Widziałem to, jeszcze jak grał u nas Kosa. Na tę przebitkę głową ma zbiegać napastnik i to zbierać. Owszem, jest to chujowe, ale jest to pomysł trenera. Nie jakaś samowolka.