Wyświetl pojedynczy post
Zbyychu
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 22.11.2009, 18:02
kurde, co sądzicie o tym "faulu" na Brożku?
jak oglądam powtórki z większości kątów, to karnego nie widzę;ale raz puścili powtórkę z kamery od strony bramki i tak widać było, jak Wasiluk trzyma Brożka, obejmując go prawą ręką, czego nie widać na innych powtórkach. hmm?

swoją drogą, bardzo ładne to przedarcie Małego pod koniec II połowy. Szkoda tylko, że uroda akcji skończyła się na przedarciu