Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 22.11.2009, 18:00
masterlag ile ty masz lat, 10? Dial i Jop do zmiany? Faktycznie niezrozumiala decyzja Skorzy ze zostawil Glowe i Sobola na trybunach. Diaz gra niezle, nie jego wina ze oprocz maleckiego nikt nie pokazuje sie do gry.

Poczatek ogolnie kiepski ale pozniej sie rozkrecili i wdaje sie, ze w drugiej polowie beda gole.