Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 22.11.2009, 17:27
Wymiatamy jak w meczu z Legią... :|

Nie to żeby Cracovia nas... "gniotla" ? o.O
Brakuje mi Głowy albo Sobola...

Diaz i jego kiwki... Kiedy on się kapnie, że Messim nie jest? o.O
Ostatnio edytowane przez masterlag : 22.11.2009 o godz. 17:35.
Krakowska Wiślaczka!