Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 22.11.2009, 17:27
Brać Sadloka bo będziemy płakać,Jop sie nie nadaje nawet na 2 lige(patrz mecz Hetman Zamość) 2 błędy w ciągu 2 minut, jedna to radumatu wyprzedził naszego speedy gonzalesa(Jop).
Piggy oddaj hajs