Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
karmel1906
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Baile Atha Cliath
Offline
#
2052
22.11.2009, 17:04
piotrek chicago
napisał(a):
potwierdzam w Chicago tez buczy
jakby nie patrzec Dublin to takie przedmiescia Czikago
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż ciężko czasami ich wyprzedzić ....
karmel1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do karmel1906
Znajdź inne posty napisane przez karmel1906