Wyświetl pojedynczy post
karmel1906
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Baile Atha Cliath

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2052
Stary 22.11.2009, 17:04
piotrek chicago napisał(a):Wyświetl post
potwierdzam w Chicago tez buczy
jakby nie patrzec Dublin to takie przedmiescia Czikago


Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż ciężko czasami ich wyprzedzić ....
Odpowiedz cytując