Wyświetl pojedynczy post
StelmiOriginal
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#316
Stary 22.11.2009, 16:23
Mam takie pytanie do Was, drodzy Wiślacy. Ostatnio poszukiwałem w internecie meczy Wisły do ściągnięcia (chodzi o mecze el. do LM i puchar UEFA z lat 2000-2004). I wpadłem na pomysł, jakby SKWK, jako potężny głos spytał TVP Kraków o udostępnienie meczy Wisły. Mogliby np. sprzedawać na DVD mecze, a zysk szedłby na ruch kibicowski. Wysylalem listy do TVP ale nie odpisują...
To samo można by zrobić z meczami z sezonu 2002/2003 z Canal+. Mysle ze sprzedaz na DVD cieszyłaby się wielką popularnością.

Myśle że sprzedawanie tych wspaniałych meczy na DVD bylby dobrym dodatkiem dla kolekcjonerów i moglby wspomoc finansowo SKWK.

Co wy na to?

e: Gdyby ktoś kompetenty z SKWK sie wypowiedział na ten temat, byłbym wdzięczny.
Ostatnio edytowane przez StelmiOriginal : 22.11.2009 o godz. 16:43.
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując