Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3803
Stary 22.11.2009, 14:37
Acima napisał(a):Wyświetl post
http://futbolnet.pl/wiadomosci/mariu...lanie-do-kadry

Ciekawy wywiad z Pawełkiem, w którym narzeka na brak powołania do kadry oraz wychwala warsztat Jacka Kazimierskiego
Narzeka na "stary sztab". Chwaląc Kazimierskiego doprasza się o powołanie od "obecnego sztabu"
Co w tym dziwnego?
Odpowiedz cytując