harthausen napisał(a):
a kiedy z nami grają? Daj Boże by się im do tego czasu passa urwała
|
Sam miałem o to zapytać bo znalazłem, na pewnej stronce, że to będzie jeszcze w tym roku
royalmichael napisał(a):
luty-marzec
|
Popatrz tutaj
http://www.bukmacherzy.com/ekstraklasa/terminarz/
Czyżby coś było na rzeczy, aczkolwiek nie wydaje mi się, żeby grać jeszcze po świętach, dla przykładu na ekstraklasa.org gramy 27 ale lutego
