Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3245
Stary 22.11.2009, 14:29
harthausen napisał(a):
a kiedy z nami grają? Daj Boże by się im do tego czasu passa urwała
Sam miałem o to zapytać bo znalazłem, na pewnej stronce, że to będzie jeszcze w tym roku
royalmichael napisał(a):
luty-marzec
Popatrz tutaj http://www.bukmacherzy.com/ekstraklasa/terminarz/

Czyżby coś było na rzeczy, aczkolwiek nie wydaje mi się, żeby grać jeszcze po świętach, dla przykładu na ekstraklasa.org gramy 27 ale lutego
Odpowiedz cytując