miba napisał(a):

Podrzuci ktoś wzór pisma o wypowiedzenie umowy z CYFRĄ+?
najlepiej na maila [email protected]
z gory dzieki!!!
|
nie ma czegos takiego,wysylasz poleconym listem na adres skrzynki pocztowej w wwa pismo ze wypowiadasz umowe z dniem tym i tym (przy wpisywaniu swoich danych wpisze nr abonenta),pozniej zdajesz dekoder pilot karte itp w placowce np.powstancow,kalwaryjska.(wez sobie potwierdzenie ze zdales i jest ok)
Jesli nie oddasz zaplacisz kare .
Pozdrawiam