Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3242
Stary 22.11.2009, 13:00
Ja tam ciągle i tak optuje za Milą. Przed kontuzją dobrze grał, pozniej kontuzja i dopiero wraca do formy i grania przez 90 minut, a zawsze ładnie poasystuje czy cos ustrzeli. No ale ludzie maja ciagle jakies "ale". Moze jego wygląd wam nie pasi ? Bo gra jest ok, napewno lepszy niz Kirm, Jirsak, Cantoro, Diaz, Garguła w tej formie (wczesniej tez nie za duzo mu ustępował). A ludzie i tak ironicznie ze Mila dobry.

Odpowiedz cytując