Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2948
Stary 22.11.2009, 12:55
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
cały jeden, ze dwa średnie na 8 lat , prawdziwa legenda Wisły

argument żaden bo to inni piłkarze inny czas tylko skoro Jirsak jest totalnie beznadziejny i nie pasuje trenerowi to po co Go trzyma w odróżnieniu od Cantoro nie będzie robił problemów z odejściem czy tez wypożyczeniem szybciej tak odzyskamy czesc kasy dając mu pograć w innym klubie (Czechy?) niż trzymając go w Wiśle

a Jirsak potrafi grac dobrze w piłke nie jest na poziomie Pawła Brożka w normalnej formie ale na pewno nie odstaje od reszty a w pewnych elementach jet lepszy
Przypomnę Ci, że jakby Mauro chciano się pozbyć to już dawno by go nie było (http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35804,3103523.html)

Kto by mu oferował nowy kontrakt 3 lata temu jakby nikt go nie potrzebował?