gooro33 napisał(a):

Tak a potem Cantoro gral jeden z najlepszych sezonów w naszych BARWACH !!
Wiec to smieszny argument.
|
cały jeden, ze dwa średnie na 8 lat , prawdziwa legenda Wisły
argument żaden bo to inni piłkarze inny czas tylko skoro Jirsak jest totalnie beznadziejny i nie pasuje trenerowi to po co Go trzyma w odróżnieniu od Cantoro nie będzie robił problemów z odejściem czy tez wypożyczeniem szybciej tak odzyskamy czesc kasy dając mu pograć w innym klubie (Czechy?) niż trzymając go w Wiśle
a Jirsak potrafi grac dobrze w piłke nie jest na poziomie Pawła Brożka w normalnej formie ale na pewno nie odstaje od reszty a w pewnych elementach jet lepszy