Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2658
Stary 21.11.2009, 22:42
W swoim II sezonie zdobyłem wicemistrzostwo Szkocji Zabrakło 4 pkt do lidera, ale Celtic jest po prostu nie do powstrzymania. W 3 sezonie zacząłem eliminacje do LM, wygrałem u siebie z Zenitem 4:1, a na wyjeździe remis 2:2.
W 3 rundzie mogłem trafić na: Porto, Szachtar, AZ, Valencię...oczywiście wylosowało tą ostatnią drużynę. Zobaczymy jak to będzie Najlepsze jest to, że gram praktycznie tym samym składem, który zastałem rozpoczynając grę. Jedynie w defensywie stawiam dwóch zawodników sprowadzonych za mojej kadencji: Marc Muniesa i Mark Wilson.
Na 3 sezon zmieniłem kapitana i połowa składu była zachwycona moją decyzją Wcześniej Lasley (odgrywa identyczną rolę jak Sobol w Wiśle) był wicekapitanem, a awans zawdzięcza słabnącemu i starzejącemu się ex-kapitanowi.
Ostatnio edytowane przez vaazon : 21.11.2009 o godz. 22:45.
Odpowiedz cytując