Incognito2192 napisał(a):

Nie napisałem "wszyscy". W każdym razie wielu.
Co do Cantoro, jak nie raz dostanie szansę to pokazuje, że gra lepiej niż np. Diaz. A to, że go wielu nie lubi i krytykuje wynika z tego, że nie macha pod trybuną i nie klaszcze. Ale powiedzmy sobie szczerze, że gdyby nie był dobrym piłkarzem to nie utrzymałby się w Wiśle u tylu trenerów.
|
Wedle mojej oceny, obecnie prezentuje się na równi z Diazem, czyli przeciętnie, ale każdy ma w końcu prawo do własnej oceny. Nie to było sensem mojej wypowiedzi, chodziło mi o to, że jak nie ma Sobola, najlepszym naszym pomocnikiem jest Jirsak i nie pojmuję jego krytyki, a zwłaszcza krytyki na tle naszych pozostałych piłkarzy środka pola.