morgenes napisał(a):

|
Nie interesują mnie aspekty historyczne naszych piłkarzy oraz ich zasługi, interesuje mnie forma, jaką prezentują obecnie. To raz. Dwa, pisz proszę za siebie, a nie za wszystkich kibiców, bo gdyby zrobić ankietę, jaki procent fanów Wisły jest faktycznie zirytowanych "marnością" Jirsaka, to obawiam się, że mógłbyś się zdziwić.
|

Nie napisałem "wszyscy". W każdym razie wielu.
Co do Cantoro, jak nie raz dostanie szansę to pokazuje, że gra lepiej niż np. Diaz. A to, że go wielu nie lubi i krytykuje wynika z tego, że nie macha pod trybuną i nie klaszcze. Ale powiedzmy sobie szczerze, że gdyby nie był dobrym piłkarzem to nie utrzymałby się w Wiśle u tylu trenerów.