Gosc ewidentnie zasluzyl na czerwien, a dostal tylko zoltko, wiec liczylem na jakies wyrownanie rachunku. Gdyby w identycznej sytuacji faulowany byl zawodnik Wisly (najlepiej przez legioniste), to przez 2 strony tego watku dominowalby placz o dyskryminowaniu przenajswietszej gwiazdy
p.s. Nie podniecaja mnie dzieci z podstwowki, ani zadne inne dzieci
