Wyświetl pojedynczy post
bbbnba
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3221
Stary 21.11.2009, 20:42
Gosc ewidentnie zasluzyl na czerwien, a dostal tylko zoltko, wiec liczylem na jakies wyrownanie rachunku. Gdyby w identycznej sytuacji faulowany byl zawodnik Wisly (najlepiej przez legioniste), to przez 2 strony tego watku dominowalby placz o dyskryminowaniu przenajswietszej gwiazdy

p.s. Nie podniecaja mnie dzieci z podstwowki, ani zadne inne dzieci
Cytat:
wolę przegrać ponownie z potęgą typu Varelenga byleby Lech nie wyszedł z grupy
Odpowiedz cytując