Jazon napisał(a):

Dziwisz się? Przecież to są "derby Polski"
|
Nie byly to "derby wszechswiata" ze wspaniala sosnowiecka atmosfera, ale chyba przyznasz, ze porownujac dzisiejszy mecz, do tego sprzed 2 tygodni, mozna stwierdzic, ze tvp mialo nosa z wyborem transmisji. Pilkarsko nie wygladalo to najgorzej, choc i tak przez dluzszy czas mielismy typowo polska kopanine do ktorej chyba kazdy zdazyl przyzwyczaic sie. Cieszy, ze poradzilismy sobie z Ruchem, mimo braku Arboledy i Stilica (od biedy, do "strat" przed kazdym meczem mozna dopisac Rengifo, bo przed sezonem nikt nie spodziewal sie, ze ostatnie miesiace w klubie przeznaczy on na sabotaz

).
Za wslizg w pierwszej polowie Sadlok zasluzyl na cos wiecej, niz zolta kartke. Dlatego bardzo dobrze, ze w drugiej czesci spotkania dostal soczystego kopa w jadra
