Marszałek napisał(a):

|
Z szacunku do siebie nie oglądałem tego meczu, jak i derbów Warszawy. Za mną jest 10 minut spotkania Korona - Zagłębie, i po dwóch nie podyktowanych ewidentnych karnych dałem sobie spokój. Że Wy macie jeszcze siły na to coś....Dawid Nowak a dziecko to potrafi przyjąć chociaż piłkę w biegu?
|
Oj potrafi, potrafi, zeby nie kontuzje pewnie juz dawno by grał gdzieś na zachodzie
