Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3211
Stary 21.11.2009, 19:30
dużo masz racji Marszałku w tym Twoim ostatnim gorzkim poście. Ale......
Bez tego nie da się żyć, to jest uzależnienie. Przecież najważniejsze, by nasze plemię było najlepsze, przynajmniej na tym naszym małym podwórku


Odpowiedz cytując