Wyświetl pojedynczy post
janko04
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2656
Stary 21.11.2009, 19:15
kondzio7 napisał(a):Wyświetl post
no i sprzedałem Masilele za 8,25mln euro i tego bramkarza rumunskiego Silvu jr za 9 mln e do man city;/ sezon 2013/14 jakiś fajny bramkarz na ten sezon?
w tym roku w 09 mialem Miguela Ramosa, świetny bramkarz sprawdź może jest


http://www.przeklej.pl/plik/3-liga-xml-0004nk6552mv dodatek dodaje 2 i 3 lige chyba i Puchar Śmietnika (Ekstraklasy)

gdzie to wkleic aby miec to? i czy musze restartować kariere od nowa?
Ostatnio edytowane przez janko04 : 21.11.2009 o godz. 19:29.
Odpowiedz cytując