kondzio7 napisał(a):

no i sprzedałem Masilele za 8,25mln euro i tego bramkarza rumunskiego Silvu jr za 9 mln e do man city;/ sezon 2013/14 jakiś fajny bramkarz na ten sezon?
|
w tym roku w 09 mialem Miguela Ramosa, świetny bramkarz

sprawdź może jest
http://www.przeklej.pl/plik/3-liga-xml-0004nk6552mv dodatek dodaje 2 i 3 lige chyba

i Puchar Śmietnika (Ekstraklasy)
gdzie to wkleic aby miec to? i czy musze restartować kariere od nowa

?