MichauSzczu napisał(a):

To będzie chyba jedna z pirwszych kolejek na wiosnę, a oni początki zawsze mają słabe 
EDIT: Masz jakieś problemy ze sobą? Mama bije? Młodsza siostra?
Może jeszcze powinni ogladac jeszcze Lechię i potem Śląsk bo przecież wszyscy tak bosko grają tylko nie my, ale tabela mówi co innego.
|
On jeszcze nie wie
co to ironia...
Mam nadzieję że Lechia wyrówna, bo sami pkt potrzebują, a i BOTa wypadałoby ukrócić...