Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3204
Stary 21.11.2009, 18:21
MichauSzczu napisał(a):Wyświetl post
To będzie chyba jedna z pirwszych kolejek na wiosnę, a oni początki zawsze mają słabe

EDIT: Masz jakieś problemy ze sobą? Mama bije? Młodsza siostra?
Może jeszcze powinni ogladac jeszcze Lechię i potem Śląsk bo przecież wszyscy tak bosko grają tylko nie my, ale tabela mówi co innego.
On jeszcze nie wie

co to ironia...


Mam nadzieję że Lechia wyrówna, bo sami pkt potrzebują, a i BOTa wypadałoby ukrócić...
Odpowiedz cytując