Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2923
Stary 21.11.2009, 16:16
Tasio1906 napisał(a):Wyświetl post
Ja dalej popieram Skorże, ale drużynie przydałby się wstrząs (czyt. posadzenie kilku gwiazdorów na ławie, w kilku meczach).
Skorża ma niby posadzić na ławkę Brożka i Małeckiego? no proszę ja Ciebie. Ten trener nie ma w ogóle odwagi na nic, a co dopiero do posiedzenia Brożka na ławie, nawet na konferencji powiedział, że Brożek jest nietykalny obojętnie w jakiej jest formie...

Skorża się non stop kompromituje już od dobrych dwóch lat...