Tasio1906 napisał(a):

|
Ja dalej popieram Skorże, ale drużynie przydałby się wstrząs (czyt. posadzenie kilku gwiazdorów na ławie, w kilku meczach).
|
Skorża ma niby posadzić na ławkę Brożka i Małeckiego? no proszę ja Ciebie. Ten trener nie ma w ogóle odwagi na nic, a co dopiero do posiedzenia Brożka na ławie, nawet na konferencji powiedział, że Brożek jest nietykalny obojętnie w jakiej jest formie...
Skorża się non stop kompromituje już od dobrych dwóch lat...