Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
born2b3k
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: K-PAX
Offline
#
12537
21.11.2009, 15:10
JacobusTSW
napisał(a):
Czy zna ktoś jakiś program, albo ma jakiś sposób, jak zmienić rozszerzenie pliku muzycznego .asf na .mp3
pierwszy link z google
http://www.wma-mp3.net/convert-asf-to-mp3.htm
born2b3k
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do born2b3k
Znajdź inne posty napisane przez born2b3k