|
Panowie nie ma się co przekrzykiwać kto ma gorszych piłkarzy. Prawdą jest, iż zarówno Wisła i Legia grają padakę. Przykładem może być chociażby ostatnie bezpośrednie starcie. Poczekajmy na zakończenie naszych derbów. Legia jako faworyt zawiodła. Zobaczy się co nasi jutro pokażą. I nie chodzi tylko o wynik, ale o styl i zaangażowanie. Chciałbym tylko aby ten mecz był lepszym widowiskiem aniżeli derby stolicy.
|