Temat
:
Śląsk Wrocław - prośba
Wyświetl pojedynczy post
Darson
Member
Od: 02.2009
Offline
#
62
21.11.2009, 14:50
glos oddany 42% na ulice slaska i na fair play tez 42... smieszna ta ulica FP..
Darson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Darson
Znajdź inne posty napisane przez Darson