Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
JacobusTSW
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
12536
21.11.2009, 14:46
Czy zna ktoś jakiś program, albo ma jakiś sposób, jak zmienić rozszerzenie pliku muzycznego .asf na .mp3
Dzięki wielkie
born2b3k.
Ostatnio edytowane przez JacobusTSW : 21.11.2009 o godz. 22:38.
JacobusTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JacobusTSW
Znajdź inne posty napisane przez JacobusTSW