Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3179
Stary 21.11.2009, 14:35
Nergal napisał(a):Wyświetl post

Astiz gra w siatkówkę, Rado uprawia karate połączone z elementami siatkówki, Choto zapasy (judo?), Szałach bawi się w chowanego, Iwański rugby i oni są na drugim miejscu...ja wiem że pisanie że ta liga to dno staje sie nudne ale ja już słysze pukanie od spodu, naszych ligowych kopaczy stać na większą miernotę niż dotychczas, nie ma co do tego żadnych wątpliwości w tym momencie.
Małecki gra w 'jak to nie trafić z kilku metrów', Jop uprawia biegi anemiczne, Pawełek grywa w zimne ognie- broń boże złapać piłkę, Łobodziński nie da rady okiwać sam siebie a co dopiero rywala, Cantoro snuje się po boisku, Jirsak 'jak tu zagrać, aby zwróciło się 700 tys euro' itp i oni są na pierwszym miejscu...wyczuwasz ironię?
Odpowiedz cytując