Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
luk02
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
12535
21.11.2009, 14:28
TSW Fanatyk
napisał(a):
Jaka nokie reklamowali w plusie że ma zajebiście trzymającą baterię?
DZIĘKI WIELKIE WEST!
z tanszych polecam 1650
luk02
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do luk02
Znajdź inne posty napisane przez luk02