Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
born2b3k
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: K-PAX
Offline
#
12531
21.11.2009, 13:36
Drodzy koledzy i koleżanki. Mam dwa pytania:
1. Gdzie w Krk można kupić race/flary po rozsadnej cenie?
2. Poszukuje linka do filmu pt. Zabić sędziego - rapidshare odpada
Pomoże ktoś?
born2b3k
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do born2b3k
Znajdź inne posty napisane przez born2b3k