Wyświetl pojedynczy post
Luk4s
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2905
Stary 21.11.2009, 10:37
Cytat:
- Dla mnie mecze z Lechem, czy mecze z Legią, czy teraz mecz z Cracovią, gdzie jest podwyższona adrenalina, podwyższona presja - to jest wielki test dla zawodników, którzy mają stanowić o sile Wisły w pucharach. Cóż, przychodzi zima, czas pewnych rozliczeń i to jest to, co powiedziałem po meczu z Legią - nie wszyscy piłkarze Wisły, jeśli chodzi o stronę mentalną, podołają temu zadaniu. Jest grupa zawodników, którzy mają ewidentny problem z pokazaniem swoich umiejętności, gdy jest duża presja. Nie wtedy, kiedy prowadzimy ze słabszą drużyną i wszystko się układa, tylko wtedy, kiedy trzeba pomóc drużynie w trudnym momencie. Cierpliwość w stosunku do niektórzy zawodników jest już na wyczerpaniu - zapowiedział trener.
Może to jakiś przełom w drużynie? i pan trener poszedł po rozum do głowy...?