Temat
:
Śląsk Wrocław - prośba
Wyświetl pojedynczy post
Wisslak
Senior Member
Od: 08.2009
Skąd: Bieżanów
Offline
#
49
20.11.2009, 22:36
Śląska - 4%
Fair Play - 41 %
Europejsca - 8 %
Futbolowa 8%
Głoś poszedł na Śląską pzodrawiam
Wisslak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wisslak
Znajdź inne posty napisane przez Wisslak