Wyświetl pojedynczy post
skandall
Junior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 20.11.2009, 22:24
pomału zaczyna być jasne co się dziej... osobiście nie wierze aby w ciągu 2 dni zagłosowało 3000 osób na ulice Fair Play w momencie gdy agitacja wśród kibiców jest na ul. Ślaska...
pewna firma z Poznania wydaje się, że macza swoje palce:
http://pokazywarka.pl/12pp3v/
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Inte...u-2052039.html
"Właścicielem serwisu Wykop.pl jest Wykop Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Zakręt 8"
W mieście Wrocław wychowany w Śląsku Wrocław zakochany...
Odpowiedz cytując