Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12523
Stary 20.11.2009, 21:01
*WzT* -> http://www.vidtomp3.com/ to ci się może przydać

A ja mam pytanie takie (odnośnie czasu w USA i u nas)
jeśli mi pisze, że mecz się odbędzie o 9.00 czy 5.00 czy też 10.30 [itd] to która jest to godzina u nas w Polsce? Generalnie to ile jest różnicy i czy te kilka godzin [czy ile] dodaje czy odejmuje od ichniego czasu?
Może trochę zagmatwałam raczej prosta sprawę, ale nie pamiętam tego
Ostatnio edytowane przez masterlag : 20.11.2009 o godz. 21:10.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując