*WzT* ->
http://www.vidtomp3.com/ to ci się może przydać
A ja mam pytanie takie (odnośnie czasu w USA i u nas)
jeśli mi pisze, że mecz się odbędzie o 9.00 czy 5.00 czy też 10.30 [itd] to która jest to godzina u nas w Polsce? Generalnie to ile jest różnicy i czy te kilka godzin [czy ile] dodaje czy odejmuje od ichniego czasu?
Może trochę zagmatwałam raczej prosta sprawę, ale nie pamiętam tego 