Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
holender
Member
Od: 04.2003
Skąd: Gliwice/Krakow
Offline
#
2475
20.11.2009, 20:10
Jutro (sobota) mozna jeszcze kupic bilety na derby
bo to ze WŚ jest otwarty nie jest jednoznaczne ze sprzedaza
holender
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do holender
Znajdź inne posty napisane przez holender