Temat
:
Śląsk Wrocław - prośba
Wyświetl pojedynczy post
Cetnik
Senior Member
Od: 11.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
44
20.11.2009, 20:05
Zakodowane te głosowanie jak przy wyborach jakiegoś prezydenta conajmniej.
Głos na 'Śląską' poszedł oczywiście.
SAMO JEDAN KLUB...
Cetnik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cetnik
Znajdź inne posty napisane przez Cetnik