Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
>>OLSZA I<<
Żydzi Jedzą Dzieci
Od: 05.2006
Skąd: Te Żydy >????
Offline
#
777
20.11.2009, 19:11
Moze jestem przewrażliwiony ale jakos mało co ufam polskim producentom. Kazdy ma swoje zdanie i pieniadze :]
>>OLSZA I<<
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do >>OLSZA I<<
Znajdź inne posty napisane przez >>OLSZA I<<