Wyświetl pojedynczy post
sawko
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Szklane Domy N-H

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.11.2009, 17:57
Co wy chcecie od Nowickiego piłkarzyki graja minimalizm tak Wisły jak i repry on to zauwaza (niektorzy z was chyba nie) postanawia sie od tego odciąc (nie ogladac meczy), może ten wywiad ma druga strone medalu ze dotrze on do odpowiednich osób (piłkarzy) i da im do myslenia

troche kutury Panowie to nie boli
narazie
jazda,jazda,jazda BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując