Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
miba
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków NH/Krowodrza/Libertów
Offline
#
12516
20.11.2009, 16:30
Jak ustawić, napisać prosty programik, który przy uruchomieniu windows bedzie mi za kazdym razem otwieral plik PDF?
Polerowanie lakieru samochodowego | Auto SPA Kraków | Auto Detailing Kraków
Bo najlepsze rzeczy rodzą się z pasji!
miba
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do miba
Odwiedź stronę domową użytkownika miba!
Znajdź inne posty napisane przez miba