Alvarez jest baaardzo solidny, ale nie ma błysku, jeśli ktoś ogląda skoki, to taki Matti Hautameaki bez formy, a gdy ma forme, to wiemy ile serii wygranych pod rząd ma, tyle że Pablo dla mnie niczym szczególnym sie nie wyróżnia, po prostu jest dobrym zachodnim grajkiem, lepszym niż nasi rodowici - ale nie we wszystkim. Powiedzmy, ze na nasze warunki jest młody i sie rozwinie
