Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5777
Stary 20.11.2009, 15:26
berniaczek napisał(a):Wyświetl post
Czy Wisła tj. Pan Cupiał ma zamiar wybudować jakąś bazę treningową z prawdziwego zdarzenia?
Prędzej świnie zaczną latać. Budową bazy treningowej jesteśmy mamieni przynajmniej od 2005 roku. Nawet prezes Wilczek wspominał coś, że mieli zacząć ją budować w 2010, ale już wiadomo, że tak się nie stanie z prostego powodu - brak kasy
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując