berniaczek napisał(a):

|
Czy Wisła tj. Pan Cupiał ma zamiar wybudować jakąś bazę treningową z prawdziwego zdarzenia?
|
Prędzej świnie zaczną latać. Budową bazy treningowej jesteśmy mamieni przynajmniej od 2005 roku. Nawet prezes Wilczek wspominał coś, że mieli zacząć ją budować w 2010, ale już wiadomo, że tak się nie stanie z prostego powodu - brak kasy