|
Oczywiscie ze Alvarez jest kotem. I skoro wiekszość forumowiczów tak mówi, to tak byc musi.
Ja sie zgadzam kazdym klawiszem klawiatury z tą teorią.
Oby tylko przedłużyli wypozyczenie, badz podpisali kontrakt w grudniu
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|