Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
MichauSzczu
Banita
Od: 08.2009
Skąd: Shhu
Offline
#
16576
20.11.2009, 15:19
Dlatego że uwżam ze Alvarez jest leszym prawym obrońcą od Baszcza, ale nie najlepszym w polskiej lidze? To jest moja opinia nie musisz się z nią zgadzac, od tego jest forum ale takie teksty zostaw dla znajomych.
MichauSzczu
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez MichauSzczu