Wyświetl pojedynczy post
MichauSzczu
Banita
 
Od: 08.2009
Skąd: Shhu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16576
Stary 20.11.2009, 15:19
Dlatego że uwżam ze Alvarez jest leszym prawym obrońcą od Baszcza, ale nie najlepszym w polskiej lidze? To jest moja opinia nie musisz się z nią zgadzac, od tego jest forum ale takie teksty zostaw dla znajomych.
Odpowiedz cytując